rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Doborowa kompania polityków ochotników dla Afganistanu .

2009-09-12 | Tagi: ból rodzin poległych | KOMPANIA POLITYKÓW OCHOTNIKÓW | Polska racja stanu to jest żywy ojciec | WOJNA Z DALA OD POLSKI | wycofać Wojsko Polskie z Afganistanu | żywy brat | żywy syn

Polityka nie może stać ponad wartością życia . Już zbyt dużo naszych mundurowych straciło życie .Zdrowie i życie polskich żołnierzy ważniejsze jest od interesów wielkich mocarstw , dlatego nasi żołnierze powinni jeszcze w tym roku opuścić Afganistan i wrócić do Polski !

Gdy słyszę o kolejnej śmierci polskiego żołnierza czy oficera w Afganistanie , to serce mnie boli , bo wiem że Polska tak bardzo potrzebuje wartościowych ludzi , a tam w Azji oni giną zamiast żyć wśród swoich bliskich tutaj w Ojczyźnie .

Gdy w telewizji pokazują polityków, ktorzy twierdzą , że Afganistan potrzebuje polskich wojskowych , a poza tym wypełniamy jakieś zobowiązania sojusznicze wobec Ameryki i Anglii , to wyłączam telewizor , aby tych bzdur nie słuchać .

Gdzie była armia USA , gdy 1 września 1939 roku napadli na nas Niemcy , a 17 września Rosjanie wbili Polsce nóż w plecy ?

Gdzie byli komandosi angielscy i amerykańscy , gdy płonęła Warszawa w okresie Powstania w 1944roku ?

Jak wypełnili w Jałcie swoje sojusznicze zobowiązania wobec Polski Amerykanie i Anglicy ???

Są też przykłady z ostatnich lat arogancji Amerykanów ! Pułkownik Kukliński podał dokładne plany stanu wojennego wystarczająco wcześniej przed 13.12.1981roku do CIA , ale Rząd USA nie powiadomił Komisji krajowej "Solidarności" o grożących działaczom aresztowaniach , bo wtedy dla USA Polska była tylko pionkiem w grze o daleki wschód ! Tak tak , wielu już zapomniało komu Amerykanie dostarczali wtedy broń w Afganistanie . Nie jest wykluczone , że rozkaz strzelania do Polskich żołnierzy w Afganistanie wydają teraz dawni afgańscy współpracownicy CIA .

Polacy starający się o wizy czasowe w USA są poniżani w konsulatach i ambasadzie USA . Od Niemców nie wymaga się odcisków palców , ani nie prowadzi się przesłuchań po co tam jadą i kiedy się z Ameryki wyniosą . Czy sojusznika tak się traktuje jak Polaka występującego o wizę USA ?

POLITYCY , KTÓRZY TWIERDZĄ , ŻE OBECNOŚĆ POLSKICH WOJSK W AFGANISTANIE JEST KONIECZNA POWINNI SAMI DAĆ PRZYKŁAD I UTWORZYĆ DOBOROWĄ KOMPANIĘ OCHOTNIKÓW SOJUSZNIKÓW !

TO NIE JEST POLSKA RACJA STANU USIĄŚĆ WYGODNIE PRZED KAMERĄ I ZACHĘCAĆ DO WYPEŁNIANIA SOJUSZNICZYCH ZOBOWIĄZAŃ W AFGANISTANIE , A POTEM NAGŁAŚNIAĆ , ŻE UDZIELI SIĘ POMOCY WDOWOM I SIEROTOM , GDY DOCHODZI DO TRAGEDII .

POMOC TYM RODZINOM NALEŻY UDZIELAĆ TAKTOWNIE I Z POSZANOWANIEM ICH BÓLU , NATOMIAST BEZ WYKORZYSTYWANIA ICH TRAGEDII DO ROZGRYWEK PERSONALNYCH W MINISTERSTWACH I NA SZCZYTACH HIERARCHII WOJSKOWEJ .

POLSKA RACJA STANU TO JEST ŻYWY OJCIEC I ŻYWA MATKA !

ŻYWY BRAT I ŻYWY SYN !!!

DLATEGO NIE MAJĄ UZASDNIENIA W RACJI STANU DECYZJE, O WYSYŁANIU POLSKIEGO WOJSKA WIELE TYSIĘCY KILOMETRÓW OD NASZYCH GRANIC NA WOJNĘ , KTÓRA POLSCE PRZYNOSI ŚMIERĆ Z DALA OD WŁASNEGO KRAJU.

Wszystkim rodzinom Polaków poległych w Afaginistanie składam wyrazy szczerego współczucia i podzielam Wasz ból .

Rajmund Pollak

2009-10-11 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 516313
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Z polityków -zwolenników wojny, warto utworzyć doborową kompanię i wysłać ich wszystkich do Afganistanu ., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała